Loading...
Rüstempaşa Mh. Gazi Paşa Cd. Hürriyet Sk. No:3 Merkez-Yalova
    info@alpaysurucukursu.com.tr
                   

Yalova Sürücü Kursu

Yalova da Sürücü kursu denilince yaklaşık son 15 yılda 15 Bin kursiyer mezun etmiş başarı ortalamsı çok yüksek olan Alpay Sürücü Kursu akla gelmektedir.
Yalova Sürücü Kursları içinde en kaliteli eğitimi vermekte olan Alpay Sürücü kursu Kalitenin tek adresidir.
Yalova'da sürücü kursu eğitim çalışmaları Yalova Sosyal Güvenlik Kurumu binasının oradan başlar devamında park alanına gidilir.
İlk olarak L park yapılır sonrasında İki araç arasına tek hamlede paralel park yapılır.Park manevrasını yaptıktan sonra park içinde yani iki araç arasında ileri ve geri olmak üzere iki hamle yapma hakkı vardır.Yani toplamda üç hamle de parelel park bitmiş olması gerekir.
Sonrasında toki konutlarının oradan yokuşu çıkarak Termal yoluna çıkılır.Termal yolundan Yalova merkeze doğru gelerek Şehit Ömer Faydalı Caddesine doğru gelerek Şahit Yaşar KUŞ caddesine kadar gelip sağa dönüş yapılır.Güzergah yaklaşık 35 dk sürer.

Yalova da ehliyet almak için öncelikle iyi bir eğitim almak çok önemlidir.Bakanlığımızın son değişikliklerine göre özellikle direksiyon sınavları çok ciddi ve disiplin içerisinde yapılmaktadır.İyi bir eğitim alınmadan direksiyon sınavına giren adayların başarısızlık göstermesi durumunda moral motivasyon bozukluğunun yanında ek ücret ödeyerek tekrar sınava girmesi gerekmektedir.

Kalite asla tesadüf değildir.Kaliteli olamak emek ister yatırım ister Alpay Sürücü Kursunu Marka yapan tüm bunların yanında kıymetli Kursiyerlerimizin memnuniyetidir.