Loading...
Rüstempaşa Mh. Gazi Paşa Cd. Hürriyet Sk. No:3 Merkez-Yalova
    info@alpaysurucukursu.com.tr
                   

A MOTOSİKLET EHLİYETİ

Yalova'da Motosiklet Tutkunlarının Tek Adresi: Alpay Sürücü Kursu
Yalova'nın en deneyimli eğitmenleriyle, motosiklet ehliyeti almanın en doğru, en hızlı yolu! Alpay Sürücü Kursu, her biri alanında uzman eğitmenlerle sizleri trafikte güvenli ve bilinçli birer motosiklet sürücüsü yapmayı hedefliyor.

İletişim Bilgilerimiz:
📞 Telefon: 0226-811-07-07 
📱 GSM: 0532-326-89-22 
🗓️ Son Kayıt Tarihi: 1 AĞUSTOS 2024

Son kayıt tarihi: 1 AĞUSTOS  2024.
Ehliyet Seçiminde Doğru Karar: A Sınıfı mı, A2 Sınıfı mı?
Kararınızı verirken yanınızdayız! A sınıfı ve A2 sınıfı ehliyetler arasındaki farkları anlatıyor, hayalinizdeki motosikleti kullanabilmek için doğru ehliyeti seçmenize yardımcı oluyoruz. A2 sınıfı için ortalama 500 CC altı, A sınıfı için ise 35 kw üzeri motosikletler sizleri bekliyor.

Gerçek Motosiklet Deneyimi İçin Eğitim Alanınız:
Halil İnalcık Lisesi'nin geniş bahçesinde, gerçek yol şartlarını aratmayacak eğitimlerimizle, motosiklet sürüş becerilerinizi en üst seviyeye çıkarıyoruz. Eğitim kalitemizi yerinde görmek için her hafta sonu düzenlediğimiz eğitimlerimize bekleriz!

A Sınıfı Ehliyetin Kapılarını Aralayın:
24 yaşını doldurmuşsanız ya da 2 yıllık A2 ehliyetiniz varsa, A sınıfı ehliyetin gücünü hissetmeye hazır olun. 35 kw güç ve 0,2'nin üzerinde güç/ağırlık oranına sahip motosikletlerle, sürüş keyfinizi başka bir boyuta taşıyın.

12 Saatlik Kapsamlı Motosiklet Eğitimi:
Honda Msx 125 ile başlayan ve Yamaha Mt07, Honda CB500F ile devam eden eğitim programımızla, sadece sınavı geçmek değil, aynı zamanda trafikte güvenli bir sürücü olmanız için her detayı düşündük. Her dersimiz 50 dakika olup, toplamda 12 saat süren bu eğitim, sınavda ve trafikte başarınız için vazgeçilmezdir.

Kaliteli Eğitim, Güvenli Sürüş:
Bizimle, gerçek anlamda eğitim alın, trafikte güvenle yerinizi alın. 8 farklı Honda ve Yamaha modeliyle birebir uygulamalı eğitimlerimiz, sizi sınavdan çok daha fazlasına hazırlıyor. Kaliteli eğitimimizle, motosikletinizi trafiğe çıkardığınızda farkı hissedeceksiniz.

KALİTENİN ADRESİNDE BULUŞALIM...
Alpay Sürücü Kursu, Yalova'da motosiklet ehliyeti almak isteyen herkes için doğru adres. Siz de kaliteli eğitim, tecrübeli eğitmenler ve başarı odaklı bir kurs arıyorsanız, kaydınızı yapmayı unutmayın! 

 

A Sınıfı Motosiklet Eğitim Araçlarmız

Motosiklet Eğitim Araçlarımız
 


A SINIFI MOTOSİKLET EHLİYETLERİ;
A Sınıfı motosiklet ehliyeti 35 Kw üzeri ve gücünün ağırlığa Oranı 0,2'yi geçen motosikletlerdir.
A Sınıfı motosiklet ehliyeti alabilmek için yaş şartı 20 olup;2 yıllık A2 ehliyetine sahip olmayanlar,
A ehliyetine başvuramazlar fakat 24 yaşını doldurmuş olanlarda bu şart aranmaz. 
Uygulmalı direksiyon sınavına 'A' sınıfı motosiklet İle giren adaylar mezun olduktan sonra mevcut olan tüm motorları Kullanma yetkisine sahip olurlar.

  

 

Yalova A Ehliyet,Yalova A Motor Ehliyeti, Yalova Motosiklet Ehliyeti, Yalova Motor Ehliyeti A ,Yalova Motosiklet eğitimleri,Yalova A Motosiklet sınavları,Yalova Motor Ehliyeti Fiyatları, Yalova A Ehliyet Fiyatları,Yalova A Ehliyeti Fiyatları.Yalova Motor Direksiyon Sınavı,Yalova Motor Ehliyeti İçin Gerekli belgeler,Yalova A Ehliyet Kursu ,Yalova  Motor Ehliyeti Nasıl Alınır, Yalova Motosiklet Direksiyon,Yalova A motosiklet akademisi,Yalova Motosiklet Sürüş Eğitimi,Motor ehliyeti sınav tarihleri,Yalova Motosiklet Ehliyeti Bizim uzmanlık alanımız,Yalova da A Motor Ehliyeti Nasıl Alınır,Yalova da Motor Ehliyeti Nasıl alınır,Yalova da A Ehliyeti Fiyatları,Yalova Motor Ehliyeti Sınavları,Yalova A Sınıfı Motor Ehliyeti 2016,Yalova Motor Ehliyeti KayıtlarıYalova A Motor Ehliyeti Kayıtları,Yalova A sınıfı Motosiklet Eğitimi Akademisi,Yalova A sınıfı Motosiklet Okulu,Yalova da A sınıfı Motosiklet Eğitimleri,Yalova'nın Motosiklet Okulu Alpay Sürücü Kursu,Yalova da Sürücü Kursu, Yalova'nın En İyi Sürücü Kursu,Yalova Ehliyet,Yalova da Sürücü Kursu,Yalova Direksiyon Dersi,Yalova Kamyon Ehliyeti,Yalova Tır Ehliyeti,Yalova Motosiklet Ehliyeti,Yalova da Sürücü Kursu,Yalova'da ki Sürücü Kursları,Yalova Ehliyet Kursu,Yalova Motosiklet eğitimi,Yalova Motosiklet Ehliyeti,Yalova B sınıfı Ehliyet,Yalova B sınıfı Ehliyet Fiyatları,Yalova B sınıfı Ehliyet Ücretleri

 

 

 

 

 

Yalova A Ehliyet,Yalova A Motor Ehliyeti, Yalova Motosiklet Ehliyeti, Yalova Motor Ehliyeti A ,Yalova Motosiklet eğitimleri,Yalova A Motosiklet sınavları,Yalova Motor Ehliyeti Fiyatları, Yalova A Ehliyet Fiyatları,Yalova A Ehliyeti Fiyatları.Yalova Motor Direksiyon Sınavı,Yalova Motor Ehliyeti İçin Gerekli belgeler,Yalova A Ehliyet Kursu ,Yalova  Motor Ehliyeti Nasıl Alınır, Yalova Motosiklet Direksiyon,Yalova A motosiklet akademisi,Yalova Motosiklet Sürüş Eğitimi,Motor ehliyeti sınav tarihleri,Yalova Motosiklet Ehliyeti Bizim uzmanlık alanımız,Yalova da A Motor Ehliyeti Nasıl Alınır,Yalova da Motor Ehliyeti Nasıl alınır,Yalova da A Ehliyeti Fiyatları,Yalova Motor Ehliyeti Sınavları,Yalova A Sınıfı Motor Ehliyeti 2016,Yalova Motor Ehliyeti KayıtlarıYalova A Motor Ehliyeti Kayıtları,Yalova A sınıfı Motosiklet Eğitimi Akademisi,Yalova A sınıfı Motosiklet Okulu,Yalova da A sınıfı Motosiklet Eğitimleri,Yalanın Motosiklet Okulu Alpay Sürücü Kursu,Yalova da Sürücü Kursu,Yalovanın En İyi Sürücü Kursu,Yalova Ehliyet,Yalova da Sürücü Kursu,Yalova Direksiyon Dersi,Yalova Kamyon Ehliyeti,Yalova Tır Ehliyeti,Yalova Motosiklet Ehliyeti,Yalova da Sürücü Kursu,Yalova'da ki Sürücü Kursları,Yalova Ehliyet Kursu,Yalova Motosiklet eğitimi,Yalova Motosiklet Ehliyeti,Yalova B sınıfı Ehliyet,Yalova B sınıfı Ehliyet Fiyatları,Yalova B sınıfı Ehliyet Ücretleri